Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Trajektno pristanište Orebić

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
glava79

glava79


Join date : 16.07.2008
Age : 45
Lokacija : Split

Trajektno pristanište Orebić Empty
PostajNaslov: Trajektno pristanište Orebić   Trajektno pristanište Orebić Icon_minitimesub lis 10, 2009 5:38 pm

Trajektno pristanište Orebić 31476908
[Vrh] Go down
glava79

glava79


Join date : 16.07.2008
Age : 45
Lokacija : Split

Trajektno pristanište Orebić Empty
PostajNaslov: Re: Trajektno pristanište Orebić   Trajektno pristanište Orebić Icon_minitimesub lis 10, 2009 5:40 pm

SV. Krševan u Orebiću

Trajektno pristanište Orebić Dscn6124
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

Trajektno pristanište Orebić Empty
PostajNaslov: Re: Trajektno pristanište Orebić   Trajektno pristanište Orebić Icon_minitimepon lis 12, 2009 6:51 pm

Koj iužas od trajektnog pristaništa, očekiva sam veče od obične rive. Pa ode dnevno pristane 10 - ak puti trajekt. Totalno razočaranje.
[Vrh] Go down
sova

sova


Join date : 23.09.2008
Lokacija : Zadar

Trajektno pristanište Orebić Empty
PostajNaslov: Re: Trajektno pristanište Orebić   Trajektno pristanište Orebić Icon_minitimepon lis 12, 2009 11:03 pm

FRED je napisao/la:
Koj iužas od trajektnog pristaništa, očekiva sam veče od obične rive. Pa ode dnevno pristane 10 - ak puti trajekt. Totalno razočaranje.
Baš i meni to palo na pamet. To je u biti i problem naših pristaništa, mala su i tijesna uglavnom, kao što si ti rekao - obične rive.
[Vrh] Go down
http://www.pomorstvo.net
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

Trajektno pristanište Orebić Empty
PostajNaslov: Re: Trajektno pristanište Orebić   Trajektno pristanište Orebić Icon_minitimeuto lis 13, 2009 6:48 pm

sova je napisao/la:
FRED je napisao/la:
Koj iužas od trajektnog pristaništa, očekiva sam veče od obične rive. Pa ode dnevno pristane 10 - ak puti trajekt. Totalno razočaranje.
Baš i meni to palo na pamet. To je u biti i problem naših pristaništa, mala su i tijesna uglavnom, kao što si ti rekao - obične rive.
Imaju trajekt skoro pa 24 sata svaki sat a nisu u stanju napraviti komadic rive da se brod može bocno vezati. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trajektno pristanište Orebić Empty
PostajNaslov: Re: Trajektno pristanište Orebić   Trajektno pristanište Orebić Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trajektno pristanište Orebić
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Putnički brodari :: Infrastruktura-
Forum(o)Bir: