Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Bartol Kašić

Bartol Kašić


Join date : 09.10.2009
Age : 27
Lokacija : SPLIT-ROGAČ

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimened stu 01, 2009 8:30 pm

Bartol Kašić je napisao/la:
cyclops

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo clanak... preuzeto sa 24sata
[Vrh] Go down
Gusseppe

Gusseppe


Join date : 22.08.2009
Lokacija : Račišće

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimepon stu 02, 2009 5:57 pm

Meni le moj otac pričao o njemu. Otac mi radi na Royal Caribbean.Katastrofa koliko judi može primit.Velik je to brod.Otac mi je reka kada je iša na probnu vožnju da je ispa padobran koji leti u zraku.Dobro šta nije bilo judi.
[Vrh] Go down
Bartol Kašić

Bartol Kašić


Join date : 09.10.2009
Age : 27
Lokacija : SPLIT-ROGAČ

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimepon stu 02, 2009 8:57 pm

pa nisan ja nista reka.... samo koliki jeeeee affraid
[Vrh] Go down
Gusseppe

Gusseppe


Join date : 22.08.2009
Lokacija : Račišće

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re:najveci kruzer na svijetu... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimeuto stu 03, 2009 2:58 pm

Bartole,oprosti ako san te uvridija.Ali je prevelik pa će bit gužve.
[Vrh] Go down
Bartol Kašić

Bartol Kašić


Join date : 09.10.2009
Age : 27
Lokacija : SPLIT-ROGAČ

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimeuto stu 03, 2009 4:11 pm

ne, ne nisi me uvridija Razz
[Vrh] Go down
Gusseppe

Gusseppe


Join date : 22.08.2009
Lokacija : Račišće

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimeuto stu 03, 2009 6:29 pm

aA drago mi je. Very Happy
[Vrh] Go down
Luka

Luka


Join date : 05.01.2009
Lokacija : Rijeka

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimesub stu 14, 2009 2:36 pm

dug je ko 3 marka pola... (malo manje)
[Vrh] Go down
Amerigo Vespuci

Amerigo Vespuci


Join date : 22.08.2008
Age : 64
Lokacija : Split

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimesub stu 14, 2009 3:53 pm

Ima svoju stranicu, i barbin dnevnik uživo........... Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Adventure of the Seas




Join date : 23.06.2009
Age : 29
Lokacija : otok

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimened stu 15, 2009 7:41 am

Evo jedna mala vijest glede broda Oasis of the Seas, naime, dok je plovio od Hamburga ka Miamiju, brod se našao u oluji koja mu je polomila dva čamca za spasavanje, te za sada ne smije ukrcati sve putnike, tako nalažu pravila sviju putničkih brodova.
[Vrh] Go down
Gusseppe

Gusseppe


Join date : 22.08.2009
Lokacija : Račišće

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re:najveci kruzer na svijetu.....5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:17 pm

Evo obavjesti di če plovit Oasis of the seas.Početne luke su na Floridi,Port Everglades iFortLauderdale.Zatim je Labbadee na otoku Hajiti,onda Sveti Tomas Američki Djevičanski otoci.Pa Phillisburg ,otok Sveti Martin.Bahamas grad Nassau,I nigdi u Meksiku.Te imformacije sam dobi od oca.
[Vrh] Go down
Gusseppe

Gusseppe


Join date : 22.08.2009
Lokacija : Račišće

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu..... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 7:39 pm

Zaplovio plutajuči grad!!!
[Vrh] Go down
Gusseppe

Gusseppe


Join date : 22.08.2009
Lokacija : Račišće

najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re:najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 7:41 pm

Ima video na net.hr.Gledajte!
[Vrh] Go down
Sponsored content





najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Empty
PostajNaslov: Re: najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica   najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najveci kruzer na svijetu.... 5 puta veci od Titanica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pomorske nesrece u svijetu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Putnički brodari :: Svi ostali brodari i brodovi :: Brodovi za kružna putovanja-
Forum(o)Bir: