Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dokovi u lukama i brodogradilištima

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
gea




Join date : 02.12.2010
Lokacija : rijeka

Dokovi u lukama i brodogradilištima Empty
PostajNaslov: Dokovi u lukama i brodogradilištima   Dokovi u lukama i brodogradilištima Icon_minitimečet pro 09, 2010 9:58 am

U srijedu sam se vozio kraj V. Lenca u Martinšćic i dok iz same vale (dok br. ?, nažalos neznam broj) je u doku vani (mislim da je dok br. 9 ili 11 ili ni to više neznam, ne prolazim više često onuda)na dokovanju i navodno da će biti nekih mjesec dana, kada bi trebao doći Marko Polo, kako to piše na forumu, na dokovanje i rekonstrukciju (ugradnja blistera i "pačjeg repa"). Mislim da bi bilo interesantno kada bi nektko uslikao dok u doku na dokovanju i objavio, kao i jedinstvenu sliku uvale Martinšćica bez dokova, jer se to nije vidjelo već barem 40-tak godina. Isto tako ako tko ima fotografije potonulog doka iz Lenca, ili fotografije iz vremena kada su taj dok rezali, kao i fotografije lenčevog doka iz riječke luke. (mislim da je bio dok 3).
[Vrh] Go down
Luka

Luka


Join date : 05.01.2009
Lokacija : Rijeka

Dokovi u lukama i brodogradilištima Empty
PostajNaslov: Re: Dokovi u lukama i brodogradilištima   Dokovi u lukama i brodogradilištima Icon_minitimečet pro 09, 2010 2:50 pm

Da, dok 5 je u doku 11... Zadnji put je bio prije 40 godina
[Vrh] Go down
LLeon

LLeon


Join date : 18.09.2010
Lokacija : Rijeka

Dokovi u lukama i brodogradilištima Empty
PostajNaslov: Re: Dokovi u lukama i brodogradilištima   Dokovi u lukama i brodogradilištima Icon_minitimesub sij 22, 2011 10:39 pm

gea je napisao/la:
Mislim da bi bilo interesantno kada bi nektko uslikao dok u doku na dokovanju i objavio, kao i jedinstvenu sliku uvale Martinšćica bez dokova, jer se to nije vidjelo već barem 40-tak godina. Isto tako ako tko ima fotografije potonulog doka iz Lenca, ili fotografije iz vremena kada su taj dok rezali, kao i fotografije lenčevog doka iz riječke luke. (mislim da je bio dok 3).

Bilo bi interesantno. Wink
Imam ja nekoliko fotografija sa dokovanja Doka 5 u Dok 11. Imam i fotografiju doka u doku, ali moram je potražit u svojoj arhivi. Slijedeće fotografije imam već podignute na Photobucketu za potrebe jednog drugog foruma pa ih samo prenosim ovdje. Neki od vas su ih već vidjeli.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Dok 7 za vrijeme rezanja, nakon 18 mjeseci provedenih na morskom dnu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fotografije Doka 3 nažalost nemam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dokovi u lukama i brodogradilištima Empty
PostajNaslov: Re: Dokovi u lukama i brodogradilištima   Dokovi u lukama i brodogradilištima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dokovi u lukama i brodogradilištima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Procedura u lukama u koje uplovljavaju kruzeri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Putnički brodari :: Pomoćna i ostala plovila-
Forum(o)Bir: