Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ancona Ancona-Split putovanje od 3/01/11 do 6/01/11

Go down 
Autor/icaPoruka
Carlo




Join date : 26.09.2010
Lokacija : studente

Ancona Ancona-Split putovanje od 3/01/11 do 6/01/11 Empty
PostajNaslov: Ancona Ancona-Split putovanje od 3/01/11 do 6/01/11   Ancona Ancona-Split putovanje od 3/01/11 do 6/01/11 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 5:52 pm

Ja navode da moj hrvatski nije jako dobro jer sam i talijanski prijevod sa google prevoditelj.
Moje putovanje počinje ponedjeljak 3/01/11 u luci Ancona.
brod koji će me odvesti Jadrolinija Marka Pola.
Utrka počinje u 21.00, nakon izlaska iz lukobrana cilj nam je da Hrvatska u mraku.more, u početku preselili, okrenuo.
usluge na brodu su i više nego dovoljno za surfanje i za udobnost.Kvaliteta hrane je vrlo dobar. Na brodu je bilo malo ljudi i nekoliko automobila. Mi stići u Split na 6,55. Iskrcati na 7,00.putovanje je jako lijepo, upoznala sam brod.
Povratku s putovanja, utrošeno je na Kraljica mira Blue Line. Ostavili smo Split u 20,30 u srijedu 5/01/11.more je bio grub i da je padala kiša lagano. Putnici su se ukrcali po strani stubište vrlo udobna. On-board usluge su vrlo dobri i čistoća je bio vrlo dobar. U odnosu na Marko Polo, Kraljice mira, najvećih i najmodernijih, izgleda kao brod za krstarenje.
Stigli smo u Anconi četvrtak 6/01/11 u 07:00 s Jadrolinija Zadra. Ja radije put natrag, jer sam radije Kraljice mira u Marka Pola. Međutim, oba broda mi se sviđa jako. Zapravo preferiraju vanjske Marka Pola. Međutim, po mom mišljenju, najbolji brod u pogledu ljepote i luksuz Ancona je Blue Line. Nažalost, sada je demontiran (solas2010).
Hvala vam za čitanje moj kratak opis moje putovanje.
Very Happy Carlo
[Vrh] Go down
 
Ancona Ancona-Split putovanje od 3/01/11 do 6/01/11
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Putovanje s M/T Porozina
» Putovanje s M/t Cres
» Putovanje s M/T Marko Polo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Praksa :: Putopisi-
Forum(o)Bir: