Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ship simulator

Go down 
+3
sidro
akul
MARKO POLO
7 posters
Autor/icaPoruka
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 2:28 pm

Takvu kormilarnicu ja imam na simulaciji nije loše.
[Vrh] Go down
akul

akul


Join date : 25.03.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 4:56 pm

kojoj simulaciji?
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 6:33 pm

Na Ship Simulatoru 2008.
[Vrh] Go down
akul

akul


Join date : 25.03.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 6:37 pm

MARKO POLO je napisao/la:
Na Ship Simulatoru 2008.
ja sam to igrao,ali losa je grafika,sve je usporeno,jedva ide i tesko se vozi.
To je valjda bio crveni feribot.
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 6:39 pm

Meni nije trebaš imati neki program za njega, ali ne bi smjeli to tu pisati kaznit će nas administrator.
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 6:39 pm

Žuti možda bolje ide affraid
[Vrh] Go down
andrej




Join date : 07.06.2008

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 6:41 pm

Odlična je to simulacija! jel se možda radi o trejektu "Red eagle"? imam i ja tu simulaciju paga često koristim ...Inače, taj trajekt je pod vlasništvom kompanije Red funnel, u kojoj je prije bio i naš Sis, pod imeom netley castle i vozio je na liniji southampton - cowes na kojoj je sada red eagle.
[Vrh] Go down
PORT SPLIT

PORT SPLIT


Join date : 28.12.2008
Age : 40
Lokacija : SPLIT

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 7:01 pm

Simulacija je odlicna!! imam onu iz 2006, 2008. i najnoviju ship simulator 2008 new horizonts!! to trebate provat!! kruzer preko atlantica, valovi 12m, ...!! naravno, morate imat dobar kompjuter!!
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 7:04 pm

Meni je najdraži Pride of Rotterdam.S njim mi manovra traje manje od 5 minuta kod pristajanja krmom.
[Vrh] Go down
korkira1

korkira1


Join date : 19.12.2008
Age : 30
Lokacija : Vela Luka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 7:13 pm

O cemu vi pricate, ako mogu znati?? Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
croships




Join date : 13.02.2008

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 8:55 pm

Koji program triba,jer meni doma ne radi.
BTW. Tema je ovdje stavljena jer je i izrada brodova za simulaciju na neki način modelarstvo.
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimesri ožu 25, 2009 9:15 pm

Mi pričamo o ship simulatoru to je igrica gdje ti simuliraš brodovima po lukama.A što se tiče tog programa meni je došao neki informatičar(pošto se ja baš dobro ne razumijem u kompjutore) te mi je instalirao neki program jer je rekao da mi to treba za ship simulator professional.Ta igrica je stvarno dobra jer ima dosta sličnosti sa pravim upravljanjem brodom pogotovo professional koji je po meni realan sa pravim upravljanjem brodom.
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimečet ožu 26, 2009 6:25 pm

Ja isto imam Ship Simulator 2006 i 2008 i New Horizonts.Ship Simulator 2010 će izaći na ljeto ove godine te će biti novih luka kao npr. Sydney i naravno biti će novih brodova.Jedva čekam. Very Happy
[Vrh] Go down
korkira1

korkira1


Join date : 19.12.2008
Age : 30
Lokacija : Vela Luka

Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 10:49 pm

Imam instaliran new Horizons 2008. aLi i daLje nemam Red Eagle feribot, zasto?? :S
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ship simulator Empty
PostajNaslov: Re: Ship simulator   Ship simulator Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ship simulator
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SHIP SIMULATOR

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Praksa :: Modelarstvo-
Forum(o)Bir: