Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 carnival cruisers

Go down 
+3
sidro
FRED
file
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:58 pm

Bog.Novi san i puno voin brodove.


Evo,otvorili smo temu o Carnivalu.







Carnival mi je jako drag,njihov conqest je nekad bia najveći brod na svijetu.
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 5:01 pm

AJme, tija san stavit na "Brodovi za kružna putovanja".Molin moderatora da primisti.
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 5:37 pm

Moderator može primistit temu, ali ti nisi ništa otvori. Niti si ništo napisa o Carnivalu, ni slike ni ništa, molim te da ne otvaraš temu ako nemaš bar nešto napisat.
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 7:15 pm

FRED je napisao/la:
Moderator može primistit temu, ali ti nisi ništa otvori. Niti si ništo napisa o Carnivalu, ni slike ni ništa, molim te da ne otvaraš temu ako nemaš bar nešto napisat.
Fred ako file voli Carnival zašto ne bi otvorio post o njemu.Ipak je rekao nešto o njemu i možda ce biti clanova koji također vole te brodove.Ako tebe ne interesiraju ne znaci da drugi to ne vole.Nije ovo samo forum o Jadroliniji.File samo naprijed.
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 7:25 pm

Skinuto sa Simplon Postcards[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 8:15 pm

Radi se o tome da je prije nekih pola godine možda čak i godinu neki od članova otvara određenu temu i sad vi pište o tom brodu ili kompaniji, pa je bi od moderatora upozoren da se tako ne radi.

Ja nisam reka da me ne interesira Carnival, dapače inetresiraju me svi brodovi. Zahvalan sam na otvorenoj temi, jer svaka tema obogačuje ovaj forum. Ali ne mislim pisat o nečemu a da nemam pojma o tome. I sad kad ste otvorili temu pogledajte po netu bar koliko brodova imaju i koje veličine. Pa stavte ode.
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 8:32 pm

FRED je napisao/la:
Radi se o tome da je prije nekih pola godine možda čak i godinu neki od članova otvara određenu temu i sad vi pište o tom brodu ili kompaniji, pa je bi od moderatora upozoren da se tako ne radi.

Ja nisam reka da me ne interesira Carnival, dapače inetresiraju me svi brodovi. Zahvalan sam na otvorenoj temi, jer svaka tema obogačuje ovaj forum. Ali ne mislim pisat o nečemu a da nemam pojma o tome. I sad kad ste otvorili temu pogledajte po netu bar koliko brodova imaju i koje veličine. Pa stavte ode.
Fred postaješ bezobrazan jer naređuješ drugima što da rade.Da li ce netko gledati po netu i to stavljati ovdje je pojedinacna volja.Ako se tebi traži samo izvoli.Malo kulture ti nedostaje.Clanovi izvinjavam se što sam otišao sa teme . confused
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 8:54 pm

Po čemu sam ja to bezobrazan, prvo staviš jednu sliku, ja sam misli da imaš ništo.
I uostalom ovo ni bila naredba, niti kome namjeravam naređivat, nego više zamolba. Ako nemaš ništa ili nečeš nač stavit ča se niko drugi komu ovo neče bit naredba nego zadovoljstvo.
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub pro 05, 2009 9:03 pm

FRED je napisao/la:
Po čemu sam ja to bezobrazan, prvo staviš jednu sliku, ja sam misli da imaš ništo.
I uostalom ovo ni bila naredba, niti kome namjeravam naređivat, nego više zamolba. Ako nemaš ništa ili nečeš nač stavit ča se niko drugi komu ovo neče bit naredba nego zadovoljstvo.
Fred mislim da samo ti razumiješ što pišeš i govoriš.Malo pismenosti ti treba.Sa ovim zakljucujem ovu raspravu sa tobom jer joj nije mjesto.
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimened pro 06, 2009 9:36 am

Embarassed Carnival je kompanija iz Miamia.Najveći brod in je novoizgrađeni carnival dream.Taj mi je najdraži.Neznan zašto.[You must be registered and logged in to see this image.]
Skinuo sa: ship-tehnology.com
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: carnival   carnival cruisers Icon_minitimesri pro 09, 2009 10:13 pm

Carnival cruises vam je najveca kompanija sjediste miami koja posjeduja 22 broda od 70000 bruto tona pa do 130000 bruto tona i 2 brodu u izgradnji. Ujedno pripada carnival corporationu koji je vlasnik coste cruises, princess cruises, holland america, ocean village, iberostar cruises, aida cruises,cunard, seabourn sve skupa 93 cruisera sa 14 u izgradni. Sam na njemu plovim vec skoro 10 godina skupa sa oko drugih 150 hrvatskih casnika plaube i stroja.Od hrvatskih luka dolaze samo u dubrovnik a u buducnosti zadar i split bi mogli postat isti luke ticanja.
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimečet pro 10, 2009 6:45 pm

Di vozi Carnival Dream?Je li Carnival proda Holidaya(na stranicama od Carnivala u Fun ships nisan vidija Carnival Holiday)?
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimečet pro 10, 2009 7:46 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]Sho
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: holiday   carnival cruisers Icon_minitimečet pro 10, 2009 8:42 pm

file je napisao/la:
Di vozi Carnival Dream?Je li Carnival proda Holidaya(na stranicama od Carnivala u Fun ships nisan vidija Carnival Holiday)?

holiday je prebacen u nasu sisterkompaniju iberostarcruise skupa sa celebrationom koji je prosle godine otisao.Holiday je bio mocan 1985 izgradjen u to doba najveci putnicki brod na svijetu.Bio sam na njemu isto par ugovora sretno mu
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimeuto pro 15, 2009 2:51 pm

Evo inspiration:[You must be registered and logged in to see this image.]
Skinuo sa Simplon pocards.
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub sij 02, 2010 11:58 am

carnival dream najveci cruiser u gruskoj luci 307 metara i 130000 bruto tona.Sister brodovi izlaze 2011 i 2012.Partenza jesen 2009

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub sij 02, 2010 7:09 pm

Reful super slika!!! [You must be registered and logged in to see this image.] Je li dream sad u SAD-u?
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesub sij 02, 2010 7:45 pm

file je napisao/la:
Reful super slika!!! [You must be registered and logged in to see this image.] Je li dream sad u SAD-u?

je 7 dana putovanja iz port canaverala na floridi za karibe.

jos jedan sister brod smo potpisali pocetkom 12-mjeseca sta znaci da se ekonomija oporavlja i da ova industrija je sve jaca.
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimepon sij 04, 2010 3:43 pm

[quote]jos jedan sister brod smo potpisali pocetkom 12-mjeseca sta znaci da se ekonomija oporavlja i da ova industrija je sve jaca.
Citat :

Oče li se taj brod zvat Carnival Magic?
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimepon sij 04, 2010 5:23 pm

[quote="file"]
Citat :
jos jedan sister brod smo potpisali pocetkom 12-mjeseca sta znaci da se ekonomija oporavlja i da ova industrija je sve jaca.
Citat :

Oče li se taj brod zvat Carnival Magic?

nece Magic je sljedeci ,ovaj dolazi poslije Magica ,ali nema jos imena.Isti je uglavnom 130000 bruto tona
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimeuto sij 05, 2010 10:30 am

[quote="reful"]
file je napisao/la:
Citat :
jos jedan sister brod smo potpisali pocetkom 12-mjeseca sta znaci da se ekonomija oporavlja i da ova industrija je sve jaca.
Citat :

Oče li se taj brod zvat Carnival Magic?

nece Magic je sljedeci ,ovaj dolazi poslije Magica ,ali nema jos imena.Isti je uglavnom 130000 bruto tona

Oče li se gradit u Monfalconeu?
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimeuto sij 05, 2010 9:55 pm

[



Oče li se gradit u Monfalconeu?[/quote]

Vjerojatno hoce ako ne brodogradiliste je podijeljeno na 3 lokacije: venecija, monfalcone i genova. Ponekad grade brod u veneciji i velike dijelove grade u ostalim brodogradilistima pa s tegljom iih donesu.
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimesri sij 06, 2010 4:10 pm

reful je napisao/la:
[



Oče li se gradit u Monfalconeu?

Vjerojatno hoce ako ne brodogradiliste je podijeljeno na 3 lokacije: venecija, monfalcone i genova. Ponekad grade brod u veneciji i velike dijelove grade u ostalim brodogradilistima pa s tegljom iih donesu.[/quote]Nisan zna da su se neki (ne samo)Carnivalovi brodovi tako gradili(gradit će se).
[Vrh] Go down
reful




Join date : 16.09.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimepet sij 08, 2010 12:27 pm

Sa Carnival Spiritom u ledu Aljaska , 7 dana cruise kroz kanale ALjaske led i magla vrh svijeta netaknuta priroda samo kitovi i medvjedi.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
file

file


Join date : 04.12.2009
Lokacija : split

carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitimepon sij 11, 2010 2:45 pm

Najbolja slika Spirita koju san vidija.Reful super,super slika!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





carnival cruisers Empty
PostajNaslov: Re: carnival cruisers   carnival cruisers Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
carnival cruisers
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» carnival liberty
» Celebrity X Cruisers
» "Costa" cruisers
» "MSC" Cruisers

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Putnički brodari :: Svi ostali brodari i brodovi :: Brodovi za kružna putovanja-
Forum(o)Bir: