Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Hrvatski putnicki brodari

Go down 
+34
barbajure
shipfun
Popaj
glazbenik1
Vicenco
cima
Adventure of the Seas
Robert
lekadol
glava79
grintalo
montokuc
ilirija
PORT SPLIT
akul
dinko3
Luka
Kristian
sidro
klipić
MARKO POLO
markost
korkira1
PetrV
Portos
tnardell1
andrej
Achille Lauro
FRED
croships
USS Nimitz
Admin
BlueLine
man750
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:44 pm

o cemu ti uopce buncaš,kakva Korcula Very Happy
[Vrh] Go down
Luka

Luka


Join date : 05.01.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:52 pm

sidro je napisao/la:
o cemu ti uopce buncaš,kakva Korcula Very Happy
kao prvo ja ne buncam, a kao drugo govorim da Korčula nemože po jakoj buri do Visa nema teorije da bi ovo prošlo možda i bi ali teško
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:58 pm

Tko ti je uopce rekao da je ovaj katamaran namjenjen za Vis i Lastovo.Imao je sasvim druge namjene i bio je izvanredan u tome.Brkaš namjene pa cak i uspoređuješ katamarane i trajekte.Pricaš ciste gluposti. lol!
[Vrh] Go down
Luka

Luka


Join date : 05.01.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 9:02 pm

sidro je napisao/la:
Tko ti je uopce rekao da je ovaj katamaran namjenjen za Vis i Lastovo.Imao je sasvim druge namjene i bio je izvanredan u tome.Brkaš namjene pa cak i uspoređuješ katamarane i trajekte.Pricaš ciste gluposti. lol!
ajoj ja dajem bezvezan primjer nemože npr. ni adriana a to dali je on dobar za tamo di je namijenjem neznam, nego sam samo reko da nebi baš mogo za vis... bom bom bom
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 9:34 pm

Meni je lip je ovi katamaran, samo mi izgleda ko da ga je niko skrati na krmi za 10 - ak metara.

Viđo san ga u Starom Gradu, čak je i bilo govora da če s njin uvest brzobrodsku liniju Stari Grad - Split.
Jel ko možda zna šta vise o toj ideji, radi čega je propala i jel uopče to bila istina?
Mogla ga je Jadrolinija kupit za linije u Zadarskom okružju.
Mislin da bi mora bit kvalitetan kad je izgrađen u Norveškoj, a i mlađi je od puno njih.
Mislim da imam i par slika samo ih nemogu nač, ako ih nađem postavi ču ih.
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 9:56 pm

Evo par slika od ovog lita.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Luka

Luka


Join date : 05.01.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 9:57 pm

FRED je napisao/la:
Evo par slika od ovog lita]

baš je smišan Very Happy
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:09 pm

Pa je meni je simpatičan.

A sad slike jednog čuda od katamarana, da ovo nisam vidi svojim očima i slika nebi virova.
Katamaran preuređen u koču. Talijanska bandira.
Neznam di bi stavi slike pa ču ode.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Slikano popodne 18. vel. u Strrom Gradu (dana kad je pa snigcna otocima).
[Vrh] Go down
dinko3

dinko3


Join date : 01.12.2008
Age : 54
Lokacija : Vis

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:26 pm

Luka ,nemoj se žeščit,jer nije uvik stvar u brodu .Digod je lakše proć Viški kanal sa manjim ,nego većim brodom.
More triba poštivat,a ne se činit pametan,ašta se tiće KOrćule to nije brod za otvoreno more jer nema prove! Basketball
[Vrh] Go down
Luka

Luka


Join date : 05.01.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:37 pm

dinko3 je napisao/la:
Luka ,nemoj se žeščit,jer nije uvik stvar u brodu .Digod je lakše proć Viški kanal sa manjim ,nego većim brodom.
More triba poštivat,a ne se činit pametan,ašta se tiće KOrćule to nije brod za otvoreno more jer nema prove! Basketball
ma ne šizim ja nego sam se htio malo našalit na račun katamarana, i nisam se baš nšto činio pametan Evil or Very Mad Very Happy
[Vrh] Go down
dinko3

dinko3


Join date : 01.12.2008
Age : 54
Lokacija : Vis

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:44 pm

Luka,nisam rekal za tebe da si se činija pametan ,nego sam mislia na pojedine, barbe Laughing
ali nije to tema tuna ovoj stranici Exclamation lol!
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:54 pm

dinko3 je napisao/la:
Luka ,nemoj se žeščit,jer nije uvik stvar u brodu .Digod je lakše proć Viški kanal sa manjim ,nego većim brodom.
More triba poštivat,a ne se činit pametan,ašta se tiće Korćule to nije brod za otvoreno more jer nema prove! Basketball

Opet ja niku stvar ne razumin ode. Za kakvo bi more triba bit brz, zatvoreni, komforan, velik trajekt; možda za liniju do Šote. Čim je on navedenih karakteristika, znači da je za dulje relacije, a to po meni znači i otvoreno more, sa svim neverima i valovima koji se tamo nalaze. Po meni bi bilo normalno da je brod takvog tipa za otvoreno more. Asad je druga priča da je taj brod projektiran krivo.
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 11:10 pm

I ja sam bio na takvom brodu ali slušaj nije u brodu baš sve nego u ljudima koji upravljaju njime brod treba osjetiti kao i more.
[Vrh] Go down
dinko3

dinko3


Join date : 01.12.2008
Age : 54
Lokacija : Vis

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 11:15 pm

Je Marko ,tako je moraš ga čutit pod noge.oli ti imat osječaj sta mnogi i nemaju Laughing
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimesub tra 25, 2009 5:42 pm

Katamaran Komiža 25.04.2009 god.[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
sidro

sidro


Join date : 28.01.2009

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimepet svi 01, 2009 11:33 am

01.05.2009 god.[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
akul

akul


Join date : 25.03.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimepet svi 01, 2009 1:59 pm

Po vasim procjenama i misljenjima kojeg brodara putnici za Anconu i za Split vise biraju Jadroliniju ili Blue Line
[Vrh] Go down
MARKO POLO




Join date : 01.02.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:51 pm

Jadroliniju naravno. cheers
[Vrh] Go down
PORT SPLIT

PORT SPLIT


Join date : 28.12.2008
Age : 40
Lokacija : SPLIT

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:59 pm

Jadrolinija za sada bolje stoji!!! mislim da ce i tako ostat!! Nasi ljudi cesto imaju prosvjed zbog "filipinaca" koji plove na Blue Line!!!
[Vrh] Go down
ilirija

ilirija


Join date : 30.04.2009
Lokacija : Rijeka

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimepet svi 01, 2009 5:14 pm

nisam čuo za prosvijede za blue line sta ima i toga
[Vrh] Go down
http://croinfo.net/forum/index.php
Kristian

Kristian


Join date : 18.03.2009
Age : 31
Lokacija : Zadar

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimečet svi 07, 2009 7:23 pm

miatursov princ zadra jutros u zadru...isplovljavanje za olib-silbu-premudu...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
montokuc

montokuc


Join date : 13.09.2008
Lokacija : Köln,Germany

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimesri svi 20, 2009 4:45 pm

Evo "Melite" u Gruzu,26.04. je mijenjala "Nonu Anu" koja je bila na remontu.Kada sam se vracao 3.5. sa Mljeta,u Sobri je bila Nona Ana!

Prodaja karata u Gruzu
[You must be registered and logged in to see this link.]
Katamaran Melita
[You must be registered and logged in to see this image.]
Katamaran Nona Ana u Sobri
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
montokuc

montokuc


Join date : 13.09.2008
Lokacija : Köln,Germany

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimesri svi 20, 2009 5:01 pm

Evo nesto vise o G&V Line Dubrovnik!
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
grintalo

grintalo


Join date : 07.04.2009
Lokacija : Stivan

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimesri svi 20, 2009 10:59 pm

Malo povijesti o našoj Jadrolinij. Jednog dana donesena je odluka ili zakon šta već o supstituciji brodskih pruga povezano s razvojem cesta po otocima , a rezultat je bija ovo
[You must be registered and logged in to see this image.]
Stariji će se sitit pa bi mogli malo prokomentirat.
[Vrh] Go down
FRED

FRED


Join date : 02.03.2008
Lokacija : Split - Hvar

Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitimesub lip 06, 2009 10:58 pm

˝Adriatic Yoy˝ pristaje u luci Faros.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski putnicki brodari   Hrvatski putnicki brodari - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatski putnicki brodari
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Putnički brodari :: Svi ostali brodari i brodovi-
Forum(o)Bir: