Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 carnival liberty

Go down 
Autor/icaPoruka
zeljko_y




Join date : 08.03.2012
Lokacija : rijeka

carnival liberty Empty
PostajNaslov: carnival liberty   carnival liberty Icon_minitime16th oľujak 2012, 20:52

et imao ja priliku biti na njemu dok se jos gradio.
uglavnom moj bivsi radni kolega vec dugi niz godina radi u fincantieriu u monfalconu tako da kad svaka novogradnja bude 80-90 % gotova moze pozvATi nekoliko osoba u razgledanje
uglavnom ta BARČICA je bila duga 305 metara a visoka kolkiko se sjecam oko 70 .širine se vise ne sjecam al znAM da je imao 17 paluba.cjeli dan smo razgledali i svugdje smo smjeli osim mosta i makine(puno gumbica vjerojatno za stisnuti)
e kad se sjetim kuhinje.... samo ona je bila duga kojih 100 metara.friteze 50tak metara... uglAVNOM SLINILI SMO KO KLINCI NA COKOLADU:)evo sAD KOJA SLIKA
jedino mi zao sta nisam slikao kino.i najbolje nase cinestar kino bi se zasramilo( kad smo bili nutra bas su isprobavali akustiku i opremu.
prvo ide par slika iz vana a onda cu staviti koju iz unutra
[IMG][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[IMG][You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
zeljko_y




Join date : 08.03.2012
Lokacija : rijeka

carnival liberty Empty
PostajNaslov: Re: carnival liberty   carnival liberty Icon_minitime16th oľujak 2012, 21:00

[You must be registered and logged in to see this image.]
evo sad di se vidi panoramsko dizalo.. nazalost nisam imao prilike se provozati njime
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
 
carnival liberty
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» carnival cruisers

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Brodovi i pomorstvo :: Putnički brodari :: Svi ostali brodari i brodovi :: Brodovi za kružna putovanja-
Forum(o)Bir: